Ultra szybki internet Oleśnica

Internet w Oleśnicy

Nowa jakość Internetu w Oleśnicy:

Internet AirMAX to doskonały wybór zarówno dla firmy, jak i instytucji. Szybkość i niezawodność łączy NeoConnect spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Szukasz sprawdzonego dostawcy Internetu w Oleśnicy? Wybierz AirMAX.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Oleśnica bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Oleśnica. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskiwanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od normalnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również dodatkowe profity w postaci: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych prędkości, łatwości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku tego Internetu sieci kabli po prostu nie ma, a przecież usunięcie usterki w przypadku okablowania na ogół trwa wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Internet Fiber, bez problemu można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Interesującym rozwiązaniem również opcja światłowodu prepaid, czyli bez umowy.

Internet PrePaid Oleśnica - internet bez umowy

AirMAX na kartę - Internet PrePaid Oleśnica - NOWOŚĆ!

  • Korzystasz z Internetu sporadycznie?
  • Potrzebujesz jedynie tymczasowego dostępu do sieci?
  • Pragniesz w pełni kontrolować swoje wydatki na Internet?
  • Nie chcesz wiązać się z dostawcą Internetu żadną umową?

Wybierz szybki i tani Internet na kartę AirMAX. Ciesz się brakiem limitu i ultra szybkimi łączami. Płacisz tylko za określone przez Ciebie z góry dni, w których faktycznie potrzebować będziesz dostępu do sieci. Decydując się na opcję PrePaid, nie podpisujesz z nami żadnej umowy. W każdym momencie możesz zaprzestać korzystania z sieci lub kupować nowy pakiet dowolną ilość razy. Internet łatwo aktywujesz pod wskazanym numerem telefonu (konieczna jest także aktywacja routera).

Internet na kartę w Oleśnicy – elastyczny, szybki, ekonomiczny.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Oleśnica - zasięg

Wypróbuj Internet Airmax za darmo przez 30 dni. Oferta specjalna dla Oleśnicy i okolic.

Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja Klientów ze świadczonych usług, dlatego Internet AirMAX możesz wypróbować w Oleśnicy przez okres 30 dni - całkowicie za darmo. Po tym czasie zadecydujesz o ewentualnym podjęciu współpracy z naszą firmą. Do wyboru pozostają różnorodne opcje abonamentowe (cena zależna od preferowanej długości umowy oraz prędkości Internetu) oraz wygodny i tani Internet na kartę (PrePaid) – bez umowy.

Dlaczego warto wypróbować Internet AirMAX?

  • Rzetelne testowanie na własnym komputerze
  • Zero ryzyka
  • Zero ukrytych kosztów
  • Brak umowy przedwstępnej
  • Brak zobowiązań
  • 100% zadowolenia z oferty lub rezygnacja z usługi

Zacznij testować Internet AirMAX Oleśnica już dzisiaj – za darmo! Zapraszamy do kontaktu.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Oleśnica, oraz następujące miejscowości:

Bielawki, Bierutów, Boguszyce, Chelstówek, Dąbrowa, Dobra, Dobroszyce, Gołębice, Gorzesław, Goszcz, Grabowno Wielkie, Jenkowice, Karwiniec, Kijowice, Komorów, Kruszowice, Moszyce, Niwki Garbarskie, Nowica, Nowosiedlice, Oleśnica, Sądrożyce, Solniki Małe, Strzelce, Syców, Ślizów, Święty Marek, Twardogóra, Wabienice, Wielowieś,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Klienci polecają nasze usługi!

Klienci są dla nas wartością nadrzędną. Dlatego staramy się, żeby wspólnie spędzony czas był dla nich ciekawy. Staramy się, aby nasze usługi zapewniały doskonałą rozrywkę, a zatrudniana obsługa była zawsze otwarta na potrzeby klienta, łatwo dostępna i odpowiednio przeszkolona. Wielką satysfakcję daje nam fakt, że zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi widzą i doceniają nasze podejście oraz rekomendują nas i nasze usługi bliskim osobom. I mamy tego potwierdzenie! Wasze opinie są dla nas kluczową informacją zwrotną i najskuteczniejszą inspiracją do dalszego rozwoju, a Wasza satysfakcja z usług - najcenniejszą wizytówką firmy. Pamiętajcie, że każda, nadesłana sugestia jest przez nas traktowana poważnie, więc zostaje przekazana właściwym osobom i wykorzystana do dalszego zwiększania jakości usługi. Dziękujemy za polecenia i za zaufanie, którym darzycie nas - Airmax Internet - od tak długiego czasu.

TV internetowa na żywo + rozmaite serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax oferuje także dostęp do rozmaitych rozwiązań multimedialnych, jak np. TV internetowa na żywo – z elastycznymi pakietami do wyboru.

Internet z telewizją kupisz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowany zakres kanałów i zróżnicowane dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed podpisaniem umowy uważnie poznać regulamin danego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet z telewizją Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka, Instagrama czy YouTuba, odezwij się do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Uwaga – w celu osiągnięcia szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W odróżnieniu od Internetu LTE, otrzymujesz ultraszybki Airmax Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax Internet zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz transferujesz nawet duże pliki bez jakichkolwiek limitów - na paru urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba marnować czasu na ładowanie stron czy stale odświeżać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz dla firm. Można z niego korzystać w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax Internet w miejscowości Oleśnica. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w mieszkaniu lub w środowisku pracy przez miesiąc.

W przeciągu minionych lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla nas zjawiskiem na tyle codziennym, że bardzo trudno współcześnie nawet wyobrazić sobie biznes bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest permanentna komunikacja z każdą częścią globu, udostępnianie małych i dużych plików czy też rozwijanie umiejętności. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak co najmniej kilka, w tym także w miejscowości Oleśnica. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb konsumenta czy przedsiębiorcy i od stworzonej infrastruktury IT. Na ogół osoby niezorientowane w tematach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która forma łączności sprosta ich unikatowym preferencjom. Z tego powodu polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax Internet gwarantuje klientom szybki i satysfakcjonujący dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem ściśle określonej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Oleśnica. Ponadto zyskasz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, cenników, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących rabatów u popularnych przedstawicieli.

Superszybki internet Airmax oferuje także dostęp do rozmaitych rozwiązań multimedialnych, jak np. TV internetowa na żywo – z elastycznymi pakietami do wyboru.Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Oleśnica. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy łącze symetryczne o największej przepustowości, a dodatkowo także telewizję online i telefonię stacjonarną. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - bez dodatkowych kosztów. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują nieodpłatnie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszego Internetu zyskują w pakiecie również darmowy multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń z innymi krajami.

Łącze symetryczne – czym się wyróżnia? Czy łącze symetryczne jest oferowane w miejscowości Oleśnica?

Łącze symetryczne (lub Internet symetryczny) jest takim rodzajem łącza internetowego, w przypadku którego deklarowana przez operatora szybkość downloadu oraz gwarantowana szybkość wysyłania danych są tożsame. Prawie zawsze łącze symetryczne opiera się na komunikacji światłowodowej. Z tego względu można także spotkać się z nazwą „światłowód symetryczny”.

Załóżmy, że w ofercie operatora znajduje się światłowód 300 Mb/s. Wartość ta oznacza, że zarówno szybkość pobierania danych, jak również szybkość uploadu wynoszą 300 Mb/s.

Opisane w ofercie operatora wartości mogą być w trakcie korzystania z Internetu troszeczkę inne, jednak nie powinny być to znaczące rozbieżności. Aby uniknąć rozczarowania, trzeba przed dopełnieniem formalności dokładnie przeanalizować warunki techniczne i szczegóły oferty.

Światłowód symetryczny to znakomite rozwiązanie dla klientów indywidualnych i biznesowych wysyłających większe ilości dużych danych.

Łącze symetryczne (Airmax Internet) w miejscowości Oleśnica podłącza polskie przedsiębiorstwo Airmax.

Internet stacjonarny dla grających w gry komputerowe w miejscowości Oleśnica

Minimalna, rekomendowana szybkość łączy internetowych w przypadku gry międzyplatformowej Fortnite, w którą może równolegle grać aż kilkudziesięciu użytkowników, to 10 Mbps dla downloadu danych i 1 Mbps dla uploadu.

Oznacza to znacznie gorszą, konieczną szybkość niż gwarantuje Internet AirMAX. Jednak im szybszy posiadasz Internet, tym mniejsza szansa, że pozostali gamingowcy obciążą łącze. Przykładowo już samo ściąganie danych, oglądanie Netflixa czy wysyłanie poczty potrafi na krótko spowolnić łącza internetowe oraz źle wpłynąć na czas reakcji. Poza pozostałymi grającymi, zakłócenia płynności grania możesz doświadczyć przez aktualizacje oprogramowania lub programów i aplikacji na urządzeniu. Im lepszy Internet wybierzesz, tym niższe ryzyko, że coś lub ktoś zakłóci Twoją aktywność w sieci.

Internet dla grających w gry komputerowe z AirMAX Internet zapewnia nie tylko bardzo duże prędkości wysyłania i pobierana danych, ale także niski ping. W AirMAX czas reakcji nie zależy od liczby graczy korzystających z Internetu – tak, jak w przypadku sieci komórkowej i LTE.

Niezawodne łącze bez okresów braku dostępności usługi znacząco zmniejsza ryzyko utraty połączenia podczas grania. Oprócz do gier online, Internet AirMAX posłuży Ci do pracy, uczenia się, zakupów czy innego rodzaju zabawy.

Mieszkasz w miejscowości Oleśnica i poszukujesz rzeczywiście korzystnej oferty Internetu światłowodowego na lokalnym rynku? Zdecyduj się na Internet AirMAX i zyskaj nieprzerwany dostęp do newsów oraz różnych form rozrywki – gdy tylko chcesz. Internet światłowodowy AirMAX to nowatorskie rozwiązanie. Niezawodne łącza oraz szybkości sięgające 1 Gb/s oferują totalnie nową jakość na rynku Internetu domowego i firmowego w miejscowości Oleśnica.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Super szybki Internet w Oleśnicy - Zmień swojego dostawcę Internetu na AirMAX

AirMAX to tani i ultra szybki Internet, wykorzystujący stabilne łącza NeoConnect. Dzięki fenomenalnym prędkościom i braku limitów danych, możesz w pełni cieszyć się zasobami sieci – swobodnie ściągać dowolną ilość plików, przeglądać strony internetowe i korzystać z komunikatorów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest dla Ciebie nieprzerwany dostęp do sieci, dlatego nad jakością usługi Internetu AirMAX bezustannie czuwa nasz dział obsługi. Wypróbuj Internet AirMAX – za darmo i bez zobowiązań przez 30dni.

Uruchom za darmo SPEED TEST i przekonaj się, jaka jest szybkość domowego lub firmowego Internetu.

Używasz Internetu w mieszkaniu oraz w biznesie? Złości Cię trwające zbyt długo czekanie na pełne załadowanie strony? Zwykle nie możesz pobrać krótkiego teledysku? Zrób za darmo SPEED TEST i dowiedz się, czy Twój dostawca Internetu gwarantuje właściwą i co istotne zgodną z warunkami umowy prędkość usługi.

Teraz masz ponadto szansę uruchomienia SPEED TEST dla wybranych komercyjnych serwerów we wszystkich państwach świata.

Ponadto zapewniamy Ci szansę podzielenia się raportem z testu ze innymi osobami. Możesz również prześledzić statystyki swoich testowań oraz ściągnąć plik z raportem ze SPEED TEST.

Warto wiedzieć, że każdy SPEED TEST kończy się wygenerowaniem czytelnego podsumowania z parametrami usługi internetowej.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 15

Ocena strony:
średnia: 4.3 / 5, głosów: 24

 

© 2022 Airmax.pl